Reštaurácia Albertína
a salónik Giuliana

Reštaurácia Albertína

S jedlom rastie chuť

“Niet úprimnejšej lásky ako láska k jedlu.” V reštaurácii Albertína sa s týmto výrokom nepochybne stotožňujeme, a preto Vám prinášame pestrý výber špecialít domácej i zahraničnej kuchyne so zameraním nielen na aspekt dokonalej harmónie chutí, ale aj vizuálny pôžitok. Špeciality sú pripravované podľa najnovších gastronomických trendov.

Názov reštaurácie Albertína nesie meno matky M.R. Štefánika. S kapacitou 68 miest a letnou terasou je ideálnym miestom pre príjemné posedenie vo dvojici, rodinné stretnutia či oslavy, stretnutia absolventov stredných a vysokých škôl, firemné obedy a večere.

Prístupná je nielen ubytovaným hosťom, ale aj širokej verejnosti. Ak dostanete chuť na výdatné raňajky, obed počas pracovnej pauzy alebo netradičnú večeru, personál reštaurácie Albertína je pripravený ochotne a s individuálnym prístupom k zákazníkovi splniť predstavy o nezabudnuteľnom gastronomickom zážitku.

Otváracie hodiny:

Pondelok – Nedeľa: 07:00-22:00 (kuchyňa do 21:00)

Naša ponuka

Salónik Giuliana

Srdce hotela Štefánik****

Salónik Giuliana, pomenovaný po snúbenici M.R. Štefánika, je právom považovaný za srdce hotela. Pri vstupe upúta svojím zlatým prevedením s prihliadnutím na detail a precíznosť.

Ak premýšľate nad menšou rodinnou oslavou s príjemnou hudbou, v súkromí a s nádychom výnimočnosti, krstom dieťatka, malou svadbou v kruhu najbližšej rodiny či školením s nižším počtom účastníkov, salónik Giuliana s kapacitou 20 miest Vás istotne očarí na prvý pohľad a nesklame.