Relax centrum

Relax centrum hotela Štefánik

Regeneráciu duševných a fyzických síl nielen ubytovaným hosťom, ale aj verejnosti zabezpečí Relax centrum Hotela Štefánik.

Ubytovaní hostia majú na VSTUP do wellness centra 50% ZĽAVU.

WELLNESS CENTRUM vybavené tromi saunami a hydromasážnym vírivkovým bazénom či moderne zariadené fitness centrum prispievajú k regenerácii organizmu po náročnom dni.

Ak premýšľate na tým, čím obdarujete svojich blízkych, Hotel Štefánik Vám ponúka niekoľko druhov DARČEKOVÝCH POUKAZOV na vstup alebo súkromný prenájom wellness centra. Darčekové poukazy je možné zakúpiť na recepcii hotela.

Vstup (prenájom) wellness centra je nutné vopred objednať na recepcii hotela.

Bližšie informácie:

tel.: +421 918 878 878
e-mail: recepcia@hotelstefanik.sk 

Wellness centrum

Wellness centrum s kapacitou 10 osôb vybavené suchou, parnou a infra saunou, vírivkovým bazénom a výhrevnou lavicou je k dispozícii všetkým, ktorí túžia po regenerácii a oddychu v príjemnom prostredí. Útulné wellness centrum je možné prenajať na romantické chvíle vo dvojici, rodiny s deťmi, ale i pre skupinu osôb v rámci stretnutia, športovej regenerácie alebo firemného teambuildingu.

Zároveň môžete potešiť svojich blízkych i prekvapením v podobe DARČEKOVÉHO POUKAZU na služby wellness centra.

Prevádzkové hodiny v zimnej sezóne: 01.10.-30.04.

Pondelok – Nedeľa 15:00-22:00

Prevádzkové hodiny v letnej sezóne: 01.05.-30.09.

Pondelok – Nedeľa 17:00-22:00

Fínska sauna

Má nižšiu vlhkosť a teplotu od 95°C do 105°C. Odporúčaná doba pobytu je 15 minút. Vysoká teplota vzduchu napomáha poteniu tela a organizmus tým zbavuje toxických látok. Uvoľňuje svalstvo a intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu. Odstraňuje stres, uvoľňuje svalstvo pohybového aparátu. Po pobyte v nej dochádza k posilneniu imunitného systému.

Parná sauna

Prečisťuje dýchacie cesty a uvoľňuje póry pokožky. Je to sauna s teplotou od 45°C do 55°C a vysokou vlhkosťou vzduchu (až 100%). Má blahodarný účinok na dýchacie cesty, najmä po pridaní inhalačnej esencie. Medzi jej účinky patrí predovšetkým uvoľnenie svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou. Vyššia teplota vzduchu napomáha tiež k zvýšeniu potenia tela, čím sa organizmus zbavuje toxických látok.

Infra sauna

Moderný spôsob saunovania, kde sa energia získava zo špeciálnych plošných infražiaričov. Telo sa v nej zohrieva zvnútra pri optimálnej teplote od 40°C do 60°C. Infračervené teplo sa stará o to, aby sa škodlivé látky ukladané pod pokožkou rozpustili a vyplavili z tela.

Sauny v relax centre

Liečivé účinky sauny sú známe už od nepamäti. Horúci vzduch v saune vyvoláva potenie a vylučovanie škodlivých látok, otvára póry pokožky, zlepšuje jej prekrvenie, pružnosť a vzhľad. Zrýchľuje metabolizmus, pôsobí protizápalovo, bakteroídne a zabíja roztoče, ktoré žijú na ľudskom tele (mimochodom, len dvakrát v živote je vaše telo úplne zbavené roztočov, keď sa narodíte a keď vyjdete zo sauny), vďaka čomu sauna pomáha aj proti rôznym alergiám, ekzémom, kvasinkovým a hubovým infekciám, akné a kožným chorobám. Má preukázateľne liečivé účinky pri astme, zápaloch a alergiách dýchacích ciest. Zároveň pôsobí upokojujúco a relaxačne.

Osoba (90 min.) 21,00 €
Deti od 7 do 15 rokov (90 min.) 10,00 €
Deti do 6 rokov zdarma
Prenájom wellness centra pre 2 osoby (90 min.) 55,00 €
Skupinový prenájom wellness centra 3-10 osôb (90 min.) 150,00 €
Permanentka do wellness centra – 5 vstupov 84,00 €

Podmienky vstupu: Vstup je umožnený minimálne 2 a maximálne 10 osobám naraz. Deti do 15 rokov môžu wellness centrum navštevovať iba v sprievode osôb starších ako 18 rokov. Do wellness centra je potrebné sa objednať vopred na recepcii hotela.

Vstup do wellness centra pre 1 osobu 21,00 €
Vstup do wellness centra pre 2 osoby 42,00 €
Prenájom wellnes centra pre 2 osoby 55,00 €
Prenájom wellness centra pre 2 osoby s fľašou sektu 75,00 €

Fitness centrum

Vyznávačom zdravého aktívneho životného štýlu je k dispozícii moderne zariadené fitness centrum otvorené denne od 09:00-22:00

Vstup (90 minút) 4,50 €
Permanentka (10 vstupov) 36,00 €
Ubytovaní hostia zdarma