Pobytové balíčky

Pobytové balíčky

Hotel Štefánik**** okrem individuálneho ubytovania ponúka aj pobytové balíčky kombinujúce viacero služieb. Vyberte si vhodný pobytový balíček, navštívte Hotel Štefánik a zverte sa s dôverou do našich rúk.

Ubytovanie v komfortnej izbe, pestrý výber raňajkového menu, relaxácia a odpočinok vo wellness centre, návšteva fitness centra, lahodná večera, hra golfu v jednom z najlepších stredísk Slovenska či spoznávanie krás Myjavských kopaníc, to všetko je len zlomok z dokonalého zážitku, ktorý Vás v Hoteli Štefánik čaká.

Golfový pobyt

Stretli ste sa už s termínmi Green, TeeTime alebo Fairway a pohltila Vás „hra džentlmenov“, ktorá je bežne známa ako „golf“? V tom prípade je pre Vás golfový pobyt ako stvorený!

Dĺžka pobytu: 2 dni/1 noc
Cena od 209 eur/osoba
penati-golf-resort-aerial-photos_8227345583_o

Relaxačný wellness pobyt

SFanúšikom úplnej telesnej a duševnej detoxikácie ponúkame relaxačný wellness pobyt, po ktorom budú od nás odchádzať ako znovuzrodení.

Dĺžka pobytu: 3 dni/2 noci
Cena od 199 eur/2 osoby
Wellness-centrum-relax-centrum-1536x903

Romantický pobyt

Romantický pobyt v hoteli Štefánik je dokonalým vyjadrením citov aj bez slov. Romantická večera, exkluzívne ubytovanie a oddych vo wellness centre roztopia aj to najchladnejšie srdce.

Dĺžka pobytu: 2 dni/1 noc
Cena od 169 eur/2 osoby
romanticky-pobyt-hotel-stefanik-myjava-1536x903