RELAX CENTRUM

Relax centrum hotela Štefánik

Regeneráciu duševných a fyzických síl nielen ubytovaným hosťom, ale aj verejnosti zabezpečí Relax centrum Hotela Štefánik.

WELLNESS CENTRUM vybavené tromi saunami a hydromasážným vírivkovým bazénom, široká ponuka masáží či moderne zariadené fitness centrum prispievajú k regenerácii po náročnom dni.

Ak premýšľate na tým, čím obdarujete svojich blízkych, hotel Štefánik Vám ponúka niekoľko druhov DARČEKOVÝCH POUKAZOV do wellness centra a na masáže. Poukazy je možné zakúpiť na recepcii hotela.

Vstup do wellness centra a na masáže je nutné vopred objednať na recepcii hotela.

Bližšie informácie:

tel.: +421 918 878 878,

e-mail: recepcia@hotelstefanik.sk 

NECHAJTE SA ASPOŇ CHVÍĽU ROZMAZNÁVAŤ

Wellness centrum

Wellness centrum s kapacitou 10 osôb vybavené suchou, parnou a infra saunou, vírivkovým bazénom a výhrevnou lavicou je k dispozícii všetkým, ktorí túžia po regenerácii a oddychu v príjemnom prostredí. Wellness centrum je možné prenajať si na romantické chvíle vo dvojici, ale i pre skupinu osôb. Zároveň môžete potešiť svojich blízkych i prekvapením v podobe DARČEKOVÉHO POUKAZU na služby wellness centra.

 

Prevádzkové hodiny v zimnej sezóne: 01.10.-30.04.

Pondelok – Nedeľa15:00-22:00

 

Prevádzkové hodiny v letnej sezóne: 01.05-30.09.

Pondelok – Nedeľa17:00-22:00

Liečivé účinky sauny sú známe už od nepamäti. Horúci vzduch v saune vyvoláva potenie a vylučovanie škodlivých látok, otvára póry pokožky, zlepšuje jej prekrvenie, pružnosť a vzhľad. Zrýchľuje metabolizmus, pôsobí protizápalovo, bakteroídne a zabíja roztoče, ktoré žijú na ľudskom tele (mimochodom, len dvakrát v živote je vaše telo úplne zbavené roztočov, keď sa narodíte a keď vyjdete zo sauny), vďaka čomu sauna pomáha aj proti rôznym alergiám, ekzémom, kvasinkovým a hubovým infekciám, akné a kožným chorobám. Má preukázateľne liečivé účinky pri astme, zápaloch a alergiách dýchacích ciest. Zároveň pôsobí upokojujúco a relaxačne.

Má nižšiu vlhkosť a teplotu od 95°C do 105°C. Odporúčaná doba pobytu je 15 minút. Vysoká teplota vzduchu napomáha poteniu tela a organizmus tým zbavuje toxických látok. Uvoľňuje svalstvo a intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu. Odstraňuje stres, uvoľňuje svalstvo pohybového aparátu. Po pobyte v nej dochádza k posilneniu imunitného systému.

Prečisťuje dýchacie cesty a uvoľňuje póry pokožky. Je to sauna s teplotou od 45°C do 55°C a vysokou vlhkosťou vzduchu (až 100%). Má blahodárny účinok na dýchacie cesty, najmä po pridaní inhalačnej esencie. Medzi jej účinky patrí predovšetkým uvoľnenie svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou. Vyššia teplota vzduchu napomáha tiež k zvýšeniu potenia tela, čím sa organizmus zbavuje toxických látok..

Moderný spôsob saunovania, kde sa energia získava zo špeciálnych plošných infražiaričov. Telo sa v nej zohrieva zvnútra pri optimálnej teplote od 40°C do 60°C. Infračervené teplo sa stará o to, aby sa škodlivé látky ukladané pod pokožkou rozpustili a vyplavili z tela.

Osoba (90 min.)17,00 €
Deti od 7 do 15 rokov (90 min.)9,00 €
Deti do 6 rokovzdarma
Prenájom wellness centra pre 2 osoby (90 min.)45,00 €
Skupinový prenájom wellness centra 3-10 osôb (90 min.)99,00 €
Permanentka do wellness centra – 5 vstupov68,00 €

Podmienky vstupu: Vstup je umožnený minimálne 2 a maximálne 10 osobám naraz. Deti do 15 rokov môžu wellness centrum navštevovať iba v sprievode osôb starších ako 18 rokov. Do wellness centra je potrebné sa objednať vopred na recepcii hotela.

 

Darčekové poukazy

Vstup do wellness centra pre 1 osobu17,00 €
Vstup do wellness centra pre 2 osoby34,00 €
Prenájom wellnes centra pre 2 osoby45,00 €
Prenájom wellness centra pre 2 osoby s fľašou sektu60,00 €
Masáže

Našim klientom
chceme dať to najlepšie

Vyberte si z ponuky našich špecializovaných masáží

Reflexná masáž chodidiel

Tlačením reflexných bodov na chodidle dochádza k prekrveniu, ako aj vyplaveniu nežiaducich látok z tela. Reflexnou masážou sa zmierňuje bolesť chrbta, hlavy, ale aj reumatická bolesť, priaznivo pôsobí na trávenie, vysoký krvný tlak a oslabenú imunitu.

Klasická masáž celotelová

Má mimoriadny význam pri liečení, doliečovaní a tiež pri prevencii chorôb. Blahodarne pôsobí proti depresii, stresu, únave, posilňuje zdravie a zvyšuje celkovú odolnosť človeka.

Lymfomasáž

Ide o príjemnú masáž s výrazne ukľudňujúcim účinkom a úlohou odviesť splodiny metabolizmu z tela. Cieľom je obnoviť a zvýšiť obeh lymfy, respektíve tkanivového moku. Masážna technika je veľmi jemná, pomalá, s malým tlakom.

Klasická masáž čiastočná

Zlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Masáž lávovými kameňmi

Jedna z najlepších terapii pre relaxáciu a regeneráciu organizmu. Masáž sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych hmatov a teplých lávových kameňov v súčinnosti s masážnymi olejmi.

Relaxačná masáž horúcim olejom

Masáž vhodná najmä pri bolestiach chrbta a celého tela, ktoré vznikajú následkom každodenného preťaženia a stresovania organizmu.
V prípade akýchkoľvek otázok Vám rád odpovie náš personál
+421 918 878 878
recepcia@hotelstefanik.sk
PREVÁDZKOVÉ HODINY

Masérske služby sú pre Vás k dispozícii

Denne od 15:00 do 22:00.

Na masáže je potrebné sa objednať vopred na recepcii hotela.

Masáže je možné zakúpiť i formou darčekových poukazov na recepcii hotela.

Reflexná masáž chodidiel (20 minút)11,00 €
Klasická masáž čiastočná (25 minút)17,00 €
Klasická masáž celotelová (50 minút)25,00 €
Masáž lávovými kameňmi (60 minút)27,00 €
Lymfomasáž (60 minút)37,00 €
Relaxačná masáž horúcím olejom  (90 minút)37,00 €

Fitness centrum

Vyznávačom zdravého aktívneho životného štýlu je k dispozícii moderne zariadené fitness centrum otvorené denne od 09:00-22:00

Vstup (90 minút)3,50 €
Permanentka (10 vstupov)28,00 €
Ubytovaní hostiazdarma