Reference 1
Hotel Štefánik - ubytovanie Myjava

Wellness centrum

Wellness centrum s kapacitou 10 osôb, vybavené suchou, parnou a infra saunou, vírivkovým bazénom a výhrevnou lavicou, je k dispozícii všetkým, ktorí túžia po regenerácii a oddychu v príjemnom prostredí. Wellness centrum je možné prenajať si na romantické chvíle vo dvojici, ale i pre skupinu osôb. Zároveň môžete potešiť svojich blízkych i prekvapením v podobe DARČEKOVÉHO POUKAZU na služby wellness centra.

Prevádzkové hodiny v zimnej sezóne: 01.10.-30.04.

Pondelok - Nedeľa 15:00-22:00

 

Prevádzkové hodiny v letnej sezóne: 01.05-30.09.

Pondelok - Nedeľa 17:00-22:00Cenník

Osoba (90 min.) 17,00 €
Deti od 6 do 15 rokov (90 min.)   9,00 €
Deti do 6 rokov zdarma
Prenájom wellness centra pre 2 osoby (90 min.) 45,00 €
Skupinový prenájom wellness centra 3-10 osôb (90 min.) 99,00 €
Permanentka do wellness centra (5 vstupov) 68,00 €

 

Podmienky vstupu: Vstup je umožnený minimálne 2 a maximálne 10 osobám naraz. Deti do 15 rokov môžu wellness centrum navštevovať iba v sprievode osôb starších ako 18 rokov. Do wellness centra je potrebné sa objednať vopred na recepcii hotela.

Darčekové poukazy

Vstup do wellness centra pre 2 osoby34,00 €
Prenájom wellnes centra pre 2 osoby45,00 €
Prenájom wellness centra pre 2 osoby s fľašou sektu60,00 €

 

Sauny v Relax centre

Liečivé účinky sauny sú známe už od nepamäti. Horúci vzduch v saune vyvoláva potenie a vylučovanie škodlivých látok, otvára póry pokožky, zlepšuje jej prekrvenie, pružnosť a vzhľad. Zrýchľuje metabolizmus, pôsobí protizápalovo, bakteroídne a zabíja roztoče, ktoré žijú na ľudskom tele (mimochodom, len dvakrát v živote je vaše telo úplne zbavené roztočov, keď sa narodíte a keď vyjdete zo sauny), vďaka čomu sauna pomáha aj proti rôznym alergiám, ekzémom, kvasinkovým a hubovým infekciám, akné a kožným chorobám. Má preukázateľne liečivé účinky pri astme, zápaloch a alergiách dýchacích ciest. Zároveň pôsobí upokojujúco a relaxačne.

Fínska sauna

  • Má nižšiu vlhkosť a teplotu od 95°C do 105°C. Odporúčaná doba pobytu je 15 minút. Vysoká teplota vzduchu napomáha poteniu tela a organizmus tým zbavuje toxických látok. Uvoľňuje svalstvo a intenzívnym potením dochádza k celkovej očiste organizmu. Odstraňuje stres, uvoľňuje svalstvo pohybového aparátu. Po pobyte v nej dochádza k posilneniu imunitného systému.

Parná sauna

  • Prečisťuje dýchacie cesty a uvoľňuje póry pokožky. Je to sauna s teplotou od 45°C do 55°C a vysokou vlhkosťou vzduchu (až 100%). Má blahodárny účinok na dýchacie cesty, najmä po pridaní inhalačnej esencie. Medzi jej účinky patrí predovšetkým uvoľnenie svalstva pohybového aparátu s následnou celkovou relaxáciou. Vyššia teplota vzduchu napomáha tiež k zvýšeniu potenia tela, čím sa organizmus zbavuje toxických látok.

Infra sauna

  • Moderný spôsob saunovania, kde sa energia získava zo špeciálnych plošných infražiaričov. Telo sa v nej zohrieva zvnútra pri optimálnej teplote od 40°C do 60°C. Infračervené teplo sa stará o to, aby sa škodlivé látky ukladané pod pokožkou rozpustili a vyplavili z tela.


možnosť úhrady platobnými kartami